Παρακαλώ, εισάγετε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που συνδέεται με το λογαριασμό σας. Θα σας αποσταλεί ένας κωδικός επιβεβαίωσης. Μόλις λάβετε τον κωδικό επιβεβαίωσης, θα μπορέσετε να επιλέξετε νέο κωδικό για το λογαριασμό σας.



Τελευταίες προσθήκες αφισών

Untitled Document



Οι πρωταγωνιστές του 2019 σε ταινίες Μεγάλου Μήκους (αλφαβητικά ανά τίτλο ταινίας)



Οι πρωταγωνιστές του 2019 σε ταινίες μικρού μήκους (αλφαβητικά ανά τίτλο ταινίας)


Οι Τελευταίες Ελληνικές Ταινίες στις αίθουσες 


Untitled Document
    ΑΜΥΓΔΑΛΙΑ (2019 77' ΕΓΧ)
Σκην.:
Θωμοπούλου Φοίβη Χριστίνα Φωνή: Μπάμπαλη Δώρα, Θωμοπούλου Φοίβη Χριστίνα, Φαραζή Ελληάννα, Στεφανοπούλου Έλενα, Φαραζής Γιώργος, Βαφειάδου Άννα, Φρίντριχ Έλενα, Καρακέπελης Κώστας, Κρυσταλλίδου Μαγδαληνή


Περίληψη

Περισσότερα...



 

Untitled Document
    ΜΠΑΛΑΝΤΑ ΤΗΣ ΤΡΥΠΙΑΣ ΚΑΡΔΙΑΣ, Η (2020 90' ΕΓΧ)
Σκην.:
Οικονομίδης Γιάννης Ηθοπ.: Μπισμπίκης Βασίλης, Παπαδοπούλου Βίκυ, Τσορτέκης Γιάννης, Σταμουλακάτος Στάθης, Μουρίκης Βαγγέλης, Γιαννόπουλος Γιώργος


Περίληψη

Η ιστορία της Όλγας, μιας όμορφης νέας γυναίκας που ζει σε μια επαρχιακή πόλη της Ελλάδας, και στον αποτυχημένο της γάμο, με τον επιχειρηματία Ηρακλή...

Περισσότερα...



 

Untitled Document
    ΕΝΑ ΔΕΝΤΡΟ ΘΥΜΑΤΑΙ (2018 87' ΕΓΧ & Α/Μ)
Σκην.:
Φόλλας Κώστας Αφήγ. / Απαγγ. / Παρουσ.: Ράπτης Τάσος


Περίληψη

Η ιστορία του Λίντιτσε, που οι Nαζί ισοπέδωσαν και εξαφάνισαν, κυριολεκτικά, ως αντίποινα για τη δολοφονία του Ράινχαρντ Χάιντριχ...

Περισσότερα...



 

Untitled Document
  ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ (2018 99' ΕΓΧ)
Σκην.:
Μαυροειδής Ζαχαρίας Ηθοπ.: Πακίτσας Τζέο, Σαράντης Μιχάλης, Γκούβας Αντώνης, Παπαγεωργίου Θανάσης, Γελαδάρη Νικολέτα, Φέστα Γιώτα, Γραμματικός Λάμπρος, Μαυρόπουλος Αλέξανδρος, Οικονόμου Μιχάλης, Νιάρρος Γιάννης, Δραγώνα Νίνα Άλκηστις, Μηνά Μαίρη


Περίληψη

Ο Άρης, ένας τριαντάρης επιχειρηματίας στα όρια της χρεοκοπίας, μετακομίζει στο σπίτι του εκλιπόντος παππού Αριστείδη, απόστρατου αξιωματικού...

Περισσότερα...



 


Οι σκηνοθέτες του 2019 σε ταινίες μικρού και μεγάλου μήκους
(αλφαβητικά ανά Επίθετο)


 Τελευταίες προσθήκες τρέιλερ
Untitled Document

ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ ΦΩΝΗ...
(Ντοκιμαντέρ 2019 22')
Σκην.: Αρβελάκη Βίκη
HAPPY
(Μυθοπλασία 2020 8')
Σκην.: Αναστασοπούλου Γιούλη
PREMIER AMOUR
(Μυθοπλασία 2019 15')
Σκην.: Ραφτογιάννης Χάρης
ΒΙΟ ΓΡΑΦΙΑ
(Πειραματική 1975 97')
Σκην.: Ρεντζής Θανάσης

Επιλέξτε τρόπο σύνδεσης...

Η διαχειριστική ομάδα του grmdb.gr, ευχαριστεί θερμά τα Διοικητικά Συμβούλια των: Οργανισμού Διαχείρισης Πνευματικών Δικαιωμάτων "ΙΣΟΚΡΑΤΗΣ" και Ένωσης Ελλήνων Κινηματογραφιστών (GSC), για την ευγενική τους συναίνεση, σε ότι αφορά την παραχώρηση δικαιωμάτων χρήσης φωτογραμμάτων (καρέ) στη μεγαλύτερη διαδικτυακή βάση δεδομένων του Ελληνικού Κινηματογράφου

Φεστιβάλ Ιεράπετρας 2020
όλες οι Ελληνικές Ταινίες

Untitled Document

Ταινίες ντοκιμαντέρ μικρού μήκους

*
2(II) (2020 ΕΓΧ 4')
Τοψαχαλίδης Φάνης
*
DREAMS CAN'T BE QUARANTINED (2020 ΕΓΧ 5')
Κατσιγιάννης Άρης
*
GRAFFITI ΚΑΙ STREET ART ΣΤΗΝ ΛΕΣΒΟ (2020 ΕΓΧ 42')
Καμσής Δημοσθένης
*
NAKAM (2019 ΕΓΧ 18')
Στραβοράβδη Αλεξάνδρα, Ξηροκώστα Αγγελική, Λιαδή Καλλιόπη, Λελούδα Βέρα
*
PLASTICLYSM (2020 ΕΓΧ 15')
Κατσούρης Μιχάλης
*
TAKE A TRIP 2020 (2020 ΕΓΧ & Α/Μ 30')
Καρακάσης Χρήστος
*
UNDER THE SKIN (2020 ΕΓΧ 15')
Παπαδάκη Μαρίτα
*
ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (2019 ΕΓΧ 20')
Ομαδική εργασία, Λουλές Βασίλης
*
ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΦΩΤΙΑ (2019 ΕΓΧ 25')
Μπουργάνη Χαρά
*
ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ: ΣΕΝΤΡΑ (2019 ΕΓΧ 48')
Αλεξανδροπούλου Νικόλ
*
ΑΥΛΗ, ΣΤΗΝ (2019 ΕΓΧ 11')
Καϊράκη Αφροδίτη
*
ΒΑΛΣΑΜΟ, ΤΟ (2018 ΕΓΧ 23')
Σιαλευρή Έφη
*
ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑ ΤΗΣ ΔΥΣΦΗΜΙΑΣ (2020 ΕΓΧ & Α/Μ 9')
Κωνσταντίνου Σάββας
*
ΔΙΑΠΛΟΥΣ - ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΕΛΠΙΔΑΣ (2019 ΕΓΧ 18')
Κοτσώνη Ιφιγένεια
*
ΕΓΓΟΝΕΣ ΤΗΣ ΣΑΠΦΟΥΣ, ΟΙ (2020 ΕΓΧ 31')
Χατζηδημητρίου Τζέλη
*
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΜΕΡΟΣ (2019 ΕΓΧ 14')
Αθανασόπουλος Ορέστης
*
ΘΑΡΡΟΣ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ (2020 ΕΓΧ 8')
Στούκας Βασίλης
*
ΚΑΡΕΚΛΑ ΤΟΥ ΠΑΛΑΙΟΠΩΛΕΙΟΥ, Η (2020 ΕΓΧ & Α/Μ 9')
Σταμέλος Γιάννης
*
ΚΛΕΙΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ (2019 ΕΓΧ 50')
Κουφονίκος Γιάννης
*
ΚΛΕΟΝΙΚΗ (2019 ΕΓΧ 28')
Αντωνοπούλου Άννα
*
ΚΥΘΝΟΣ ΜΝΗΜΕΣ ΠΡΟΓΟΝΩΝ - ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΠΡΑΚΤΙΚΕΣ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (2019 ΕΓΧ & Α/Μ 59')
Σπηλιόπουλος Γιάννης
*
ΜΑΤΙ 23/7 (2019 ΕΓΧ 22')
Καπάκα Αντιγόνη
*
ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΑΧΑ ΘΑΛΑΣΣΑ (2018 ΕΓΧ 24')
Χατζηγιάννης Αλέξης, Σιδηροπούλου Μαρία, Οικονόμου Πάντζου Νεφέλη, Κυβερνήτης Γιώργος
*
ΜΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΡΑΜΜΑ (2020 ΕΓΧ 46')
Σπανομαρκίδης Αντώνης
*
ΠΑΡΑΘΕΡΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (2018 ΕΓΧ 50')
Διδυμιώτης Γιώργος
*
ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ: ΟΙ ΚΡΗΤΙΚΕΣ ΜΑΝΤΙΝΑΔΕΣ (2020 ΕΓΧ 15')
Μαρκάκης Γιάννης
*
ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΧΡΟΝΙΑ... ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ (2018 ΕΓΧ & Α/Μ 52')
Παδουβά Μαρία
*
ΠΟΙΗΣΗ - Η ΥΠΕΡΒΑΣΗ ΤΩΝ ΛΕΞΕΩΝ (2019 ΕΓΧ 37')
Καλαντζή Σοφία
*
ΠΡΩΤΟΓΟΝΗ ΦΩΝΗ (2019 ΕΓΧ 22')
Αρβελάκη Βίκη
*
ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ, Ο (2019 ΕΓΧ 4')
Καρύδης Ευριπίδης
*
ΥΜΗΤΤΟΣ, ΜΙΑ ΑΝΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ (2020 ΕΓΧ 33')
Τρίμης Γιώργος
*
ΥΠΕΡ ΕΣΤΙΩΝ - ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΤΩΝ ΑΣΤΕΓΩΝ (2019 ΕΓΧ 45')
Αγγελόπουλος Ξενοφών
*
ΥΦΑΝΤΡΕΣ, ΟΙ (2020 ΕΓΧ & Α/Μ 54')
Κουτσιαμπασάκος Δημήτρης

Ταινίες ντοκιμαντέρ μεγάλου μήκους

*
317 (2019 ΕΓΧ 86')
Μαύρος Μανώλης
*
4 ΕΠΙΠΕΔΑ ΤΗΣ ΥΠΑΡΞΗΣ, ΤΑ (2019 ΕΓΧ & Α/Μ 75')
Δανέζη Ηλιάνα
*
MAGIC MOVEMENT (2016 ΕΓΧ 96')
Γεωργακοπούλου Ελένη
*
ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥ ΚΕΔΡΟΥ, Ο (2020 ΕΓΧ & Α/Μ 82')
Κολόζης Γιώργος, Κολόζης Γιάννης
*
ΕΝΑΣ ΜΠΑΡΔΟΥΛ (2020 ΕΓΧ 74')
Γιαννόπουλος Γιώργος (3)
*
ΕΝΑΣ ΣΕΒΙΛΛΙΑΝΟΣ ΑΠ' ΤΗΝ ΤΡΙΠΟΛΗ (2019 ΕΓΧ & Α/Μ 76')
Κεσίσογλου Βασίλης
*
ΚΑΛΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ, Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (2018 ΕΓΧ 113')
Ιωαννίδης Θόδωρος
*
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΑΚΗΣ, Ο (2017 ΕΓΧ & Α/Μ 84')
Βαμβακάς Γιάννης
*
ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (2019 ΕΓΧ & Α/Μ 75')
Αθανίτης Δημήτρης
*
ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (2019 ΕΓΧ 109')
Γκαστίν Μάρκος
*
ΟΛΟΙ ΟΙ ΡΕΜΠΕΤΕΣ ΤΟΥ ΝΤΟΥΝΙΑ (2020 ΕΓΧ 77')
Τράγγαλος Δημήτρης
*
ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ, ΤΟ (2019 ΕΓΧ 73')
Παλαμάρης Γιώργος
*
ΠΡΙΜΑΡΟΛΙΑ - ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΣΤΑΦΙΔΑΣ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ (2020 ΕΓΧ & Α/Μ 73')
Κακαβιάς Παναγιώτης
*
ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΓΛΑΡΟΥΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΕΡΑΤΙΟ (2020 ΕΓΧ 73')
Σίδερης Θωμάς
*
Υ1 - ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ (2019 ΕΓΧ & Α/Μ 93')
Βαρδάκας Φίλιππος

Ταινίες μυθοπλασίας μικρού μήκους

*
BIRDS WITH NO LEGS (2019 ΕΓΧ 19')
Σταμάτης Παύλος
*
CHOPPER (2019 ΕΓΧ 10')
Καψανάκης Γιώργος
*
CRISIS (2018 ΕΓΧ 30')
Αθηναίος Παναγιώτης
*
IDENTITY (2019 Α/Μ 14')
Χαραλάμπους Δέσποινα, Παππάς Πάνος
*
LAND (2019 ΕΓΧ 5')
Λένα Αντζέλικα, Πασκουινέλι Θεοδώρα
*
NO OFFENSE (2020 ΕΓΧ 3')
Άντζους Δημήτρης
*
OFF GUARD (2019 ΕΓΧ 13')
Παπαδάκη Ντάινα
*
ONE DAY ONE FLY (2019 ΕΓΧ 6')
Νιαμονιτάκης Πέτρος
*
W (2019 ΕΓΧ 6')
Κουπετώρης Στέλιος
*
ΑΓΑΠΑ ΜΕ (2019 ΕΓΧ 26')
Σαμουράκης Αντώνης
*
ΑΓΚΑΘΙ, ΤΟ (2019 ΕΓΧ 6')
Παπαδάκη Μαρίτα
*
ΑΙΡΕΤΟΣ: ΕΝΑ ΠΟΙΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ, Ο (2018 ΕΓΧ 10')
Γιαννάκης Θωμάς
*
ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ, ΤΟ (2019 ΕΓΧ 16')
Αλεβίζος Κώστας
*
ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ (2019 ΕΓΧ 18')
Σέρφας Βαγγέλης
*
ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΛΑΓΙΑΖΑ ΝΩΡΙΣ (2019 ΕΓΧ 30')
Παναγόπουλος Ιάκωβος
*
ΓΙΑΖΙΝΤΙ (2019 ΕΓΧ 20')
Σακαλόγλου Έκτωρ
*
ΓΡΑΙΓΟΣ (2019 ΕΓΧ 16')
Κόντος Αλέξανδρος
*
ΓΡΑΜΜΗ, Η (2019 ΕΓΧ 11')
Αγέλαστος Λουκάς
*
ΓΡΑΣΑΔΟΡΟΣ, Ο (2019 ΕΓΧ & Α/Μ 15')
Τσαντίλας Αλέξανδρος
*
ΔΩΜΑΤΙΟ, ΣΤΟ (2019 ΕΓΧ 15')
Σωτήρχου Γεωργία
*
ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ (2019 ΕΓΧ 22')
Σιεηττάνης Ανδρέας
*
ΗΧΩ ΤΗΣ ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΑΣ, Η (2019 ΕΓΧ 21')
Παπαχριστόπουλος Γεράσιμος
*
ΘΑΛΑΣΣΑ, Η (2019 ΕΓΧ 25')
Χαπέσιης Μιχάλης
*
ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΡΟΣ, Ο (2018 ΕΓΧ 18')
Δούσκος Βασίλης
*
ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ: ΟΧΙ ΠΙΑ ΔΑΚΡΥΑ (2019 ΕΓΧ 18')
Γεωργακόπουλος Γιώργος (2)
*
ΚΡΙΣΗ (2019 ΕΓΧ 9')
Παπαγεωργίου Βίβιαν
*
ΜΑΓΚΑΣ, Ο (2018 ΕΓΧ 17')
Κακανιάρης Αλέξανδρος
*
ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΑ ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ (2019 ΕΓΧ 16')
Γιαμλόγλου Δημήτρης
*
ΠΑΓΙΔΑ (2018 ΕΓΧ 13')
Γουδέλης Βασίλης
*
ΠΑΡΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΣΦΑΞ' ΤΟ (2020 ΕΓΧ 21')
Παπαδημάτος Κυρηναίος
*
ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ (2019 Α/Μ 4')
Ζαφείρης Γιάννης
*
ΡΟΥΖ (2019 ΕΓΧ 18')
Θεοδοσόπουλος Κώστας
*
ΣΙΩΠΗ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ, Η (2019 ΕΓΧ 13')
Τζιάλη Βαλεντίνα
*
ΣΥΓΧΡΟΝΕΣ ΑΦΡΟΔΙΤΕΣ (2018 ΕΓΧ 15')
Σταυροπούλου Δήμητρα
*
ΤΡΙΑ ΒΗΜΑΤΑ (2020 ΕΓΧ 12')
Δημόπουλος Βασίλης
*
ΦΡΟΣΩ (2020 Α/Μ 11')
Εμμανουήλ Κυριακοπούλου Κλεοπάτρα, Τιγκιρίδης Μιχάλης
*
ΧΩΡΙΣ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ (ΜΗΔΕΝ) (2019 ΕΓΧ 22')
Τοψαχαλίδης Φάνης

Ταινίες μυθοπλασίας μεγάλου μήκους

*
ΒΕΝΤΕΤΑ (2020 ΕΓΧ 92')
Κρομμυδάκης Γιάννης
*
ΓΙΑ ΘΥΜΙΣΕ ΜΟΥ (2019 ΕΓΧ 80')
Ρενιέρης Αντώνης
*
ΕΞΟΡΙΑ (2019 ΕΓΧ 110')
Μαζωμένος Βασίλης
*
ΦΑΝΤΑΣΙΑ (2019 ΕΓΧ 96')
Καρδαράς Αλέξης

Ταινία έναρξης

*
ΦΑΡΑΓΓΙΑ ΤΗΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ, ΣΤΑ (2020 ΕΓΧ 20')
Βλάσση Ελένη

Πανόραμα

*
CUTTING THROUGH (2019 ΕΓΧ 20')
Αθηναίος Παναγιώτης
*
DANCING AS ONE: THE GREEK COMMUNITY OF TARPON SPRINGS (2019 ΕΓΧ & Α/Μ 50')
Λέκκα Χριστοπούλου Ελένη
*
LIGHT IN THE DARK (2019 ΕΓΧ 24')
Αθηναίος Παναγιώτης
*
MAKE THE ECONOMY SCREAM (2019 ΕΓΧ 80')
Χατζηστεφάνου Άρης
*
ΑΠΟ ΜΟΜΠΑΣΑ ΠΡΟΣ ΝΑΪΡΟΜΠΙ (2020 ΕΓΧ 7')
Χαπέσιης Μιχάλης
*
ΖΗΤΙΑΝΟΞΥΛΟ, ΤΟ (2019 ΕΓΧ 31')
Αγγελόπουλος Ξενοφών
*
ΦΑΡΑΓΓΙΑ ΤΗΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ, ΣΤΑ (2020 ΕΓΧ 20')
Βλάσση Ελένη

Διαγωνιστικό Μικρού Μήκους

*
PALE FLOWERS OF SPRING (2020 ΕΓΧ 4')
Μαρκουλάκη Κατερίνα

Αφιέρωμα Τζαννέτος Κομηνέας: Αρχαιόραμα

*
ΑΡΧΑΪΚΗ ΣΠΑΡΤΗ (2007 ΕΓΧ 35')
Κομηνέας Τζαννέτος
*
ΑΡΧΑΙΩΝ ΗΧΩΝ ΑΡΜΟΣΙΣ (2008 ΕΓΧ 21')
Κομηνέας Τζαννέτος

Αφιέρωμα Μενέλαος Κυρλίδης: Προσωπογραφίες

*
ΘΥΜΑΜΑΙ (2017 ΕΓΧ & Α/Μ 25')
Κυρλίδης Μενέλαος
*
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ (2015 ΕΓΧ 21')
Κυρλίδης Μενέλαος
*
ΝΙΚΟΣ ΚΑΒΟΥΚΙΔΗΣ Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ (2019 ΕΓΧ & Α/Μ 87')
Κυρλίδης Μενέλαος
*
ΦΑΛΙΜΕΝΤΟ (2014 ΕΓΧ 19')
Κυρλίδης Μενέλαος

Αφιέρωμα Ελένη Βλάσση: Έρευνα/Καταγραφή/Ταυτοποίηση

*
MICHEL FOUCRE (2016 ΕΓΧ & Α/Μ 95')
Βλάσση Ελένη
*
ΒΡΑΧΟΜΟΡΦΕΣ (2016 ΕΓΧ 18')
Βλάσση Ελένη
*
ΓΗ ΤΗΣ ΠΟΝΕΜΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ (2018 ΕΓΧ 60')
Βλάσση Ελένη
*
ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (2018 ΕΓΧ 45')
Βλάσση Ελένη
*
ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ, ΣΤΟΥΣ (2019 ΕΓΧ 21')
Βλάσση Ελένη
*
ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΤΣΑΓΙΟΥ, ΣΤΟΥΣ (2019 ΕΓΧ 27')
Βλάσση Ελένη
*
ΔΥΟ ΚΟΣΜΟΙ (2019 ΕΓΧ 8')
Βλάσση Ελένη
*
ΕΛΑΙΑΣ ΔΡΟΜΟΙ (2017 ΕΓΧ 60')
Βλάσση Ελένη
*
ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ (2015 ΕΓΧ 40')
Βλάσση Ελένη
*
ΜΙΝΩΙΤΩΝ ΚΑΙ ΚΡΗΤΩΝ ΓΕΥΣΕΙΣ (2019 ΕΓΧ 54')
Βλάσση Ελένη
*
ΝΗΣΙ ΧΡΥΣΗ Ή ΓΑΪΔΟΥΡΟΝΗΣΙ (2014 ΕΓΧ 40')
Βλάσση Ελένη
*
ΦΡΑΓΜΑ (2018 ΕΓΧ 15')
Βλάσση Ελένη
*
ΧΟΡΟΣ ΤΩΝ ΤΣΙΓΓΑΝΩΝ, Ο (2017 ΕΓΧ 19')
Βλάσση Ελένη
*
ΧΩΡΙΣ ΠΑΤΡΙΔΑ - ΞΕΝΟΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΠΙΤΙ (2014 ΕΓΧ 42')
Βλάσση Ελένη

Για αναλυτικές λεπτομέρειες πατήστε εδώ